Ana sayfa

Shanghai Zhiyou Marine & Offshore Equipment Co.,Ltd.

Çin Shanghai Zhiyou Marine & Offshore Equipment Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Shanghai Zhiyou Marine & Offshore Equipment Co.,Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Shanghai Zhiyou Marine & Offshore Equipment Co.,Ltd.

1 2 3 4 5
Shanghai Zhiyou Marine & Offshore Equipment Co.,Ltd. Shanghai Zhiyou Marine & Offshore Equipment Co.,Ltd. Shanghai Zhiyou Marine & Offshore Equipment Co.,Ltd. Shanghai Zhiyou Marine & Offshore Equipment Co.,Ltd. Shanghai Zhiyou Marine & Offshore Equipment Co.,Ltd.
Lastik çamurluk teslimi Denizci kıyafeti teslimatı Kaynak Malzemesi Onayı Sertifika

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Zhiyou Marine
Yıllık satış : 10000000-20000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
HAKKIMIZDA

Zhiyou Denizcilik ve Offshore CO. (Shanghai), gemi inşa ve onarım ve çelik yapı yapımında, tasarımı, imalat, satış, montaj ve bakım hizmetlerinde uzmanlaşmış zengin bir deneyim şirketidir. Zhiyou, müşterilerimizle paylaşmak için her zaman en güncel, bilimsel ve kapsamlı malzeme taşıma çözümlerini keşfetmeye kararlıdır.

TASARIM KAVRAMI

Tasarım özelliğimiz, mühendislerimizin liman inşaatı, gemi yapımı, atölye ve depo, denizcilik işleri, boru hattı ve enerji santrali gibi birçok alandaki zengin deneyim ve yenilikçilik ruhundan kaynaklanmaktadır. , gerçek kullanıcı uygulamasına ve koşullarına göre en iyi duruma getirilmiş kapsamlı bir çözüme kadar özel yapım ekipman ve konfigürasyon, ürünlerimiz her zaman müşterinin bireysel gereksinimlerine uyacak şekilde yapılandırılmıştır, bu da müşterilerimizin daha güvenli, ekonomik ve verimli bir yatırım getirisi elde etmelerini sağlar.

TEKNİK ÖZELLİK

Önde gelen optimize edilmiş tasarım, ileri teknoloji ve eksiksiz teknik servis setine dayanan Zhiyou, Denizcilik donanımında, Denizcilik Güverte ve Bağlama Ekipmanlarında, Denizcilik Direksiyonunda ve Denizcilik Direksiyonunda vs. liderlik eder. .

ZHIYOU YETENEĞİ

Zhiyou, uzun yıllardır saygın şirketler için OEM işi yapmakta ve bu sayede hassas tasarımlı Zhiyou teknik avantajları için en iyi garantisi vermektedir. Zhiyou Marine & Offshore, ABS CCS BV LR DNV NK KR vb. Standartlara uygun olarak tasarlanmıştır. Zhiyou ve ortaklarımız arasındaki işbirliği bundan çok daha fazlası. İç kalite kontrol ve denetim sistemimiz, denetim gerekliliklerine uygun olarak uluslararası standartlara tam uyumlu olarak kurulmuştur. Müşterilerin özel gereksinimleri varsa, üçüncü taraf muayenesi de uygulanabilir. Zhiyou ürünü, bu en iyi markalar için en iyi alternatif alternatifidir. Ürettiğimiz her ürün katı kalite standartlarımıza uymalıdır veya Zhiyou adını taşımamaktadır. Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001/2000 standartlarına göre onaylanmıştır.

DEĞERİMİZ

Müşterilerimizin sorumluluk ruhuna uygun olarak, tasarım ve üretim sürecindeki standartları ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamaya ve temel maliyeti tamamen dikkate almaya çalışıyoruz. Sağladığımız ürünler, birlikte çalıştığımız müşterilerimizin en yüksek değeri ve en düşük maliyeti alabilmesini sağlayan kaliteyi ve uygun fiyatı garanti edecektir.

İletişim bilgileri
Shanghai Zhiyou Marine & Offshore Equipment Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Eric Song

Tel: 86-21-56452367

Faks: 86-21-56451538

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)